MORNSUN_AC/DC-Enclosed SMPS Power Supply_Two-phase 380VAC input_LM200-26B24
LM200-26B24
*Picture is for reference only, please refer to the actual product or datasheet for details.
MORNSUN AC/DC-Enclosed SMPS Power Supply
  • Part No. : LM200-26B24
  • Power(W): 199.2
  • Vin(VAC): 320-528
  • Vin(VDC): 450-750
  • Vout(VDC): 24V
  • Iout(A): 8.3A